MODERN FAMILY

Birbirlerinden oldukça farklı olan 3 çekirdek ailenin oluşturduğu büyük ve modern bir aileye girmek üzeresiniz. Üstelik komedinin hiç eksik olmadığı bir aileye. Farklılıkların ve benzerliklerin birbirine karıştığı bu aile komedisinde kendinizden parçalar bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Modern Family , şahsen izlediğim en başarılı komedi dizilerinden biri. Kahkaha efektlerinin ve seyircinin olmadığı durum komedilerinden biri olsa da totale hitap eden diziler gibi bir etki bıraktığını söyleyebilirim. Yani demek istediğim durum komedilerindeki soğukluk bu dizide hiç hissedilmiyor. Alışmakta da hiç zorlanmıyorsunuz. Birkaç bölümde sizi kendine çekiyor ve devamını izletiyor.

Yukarıda da bahsettiğim gibi 3 farklı aile olsa da hepsi bir şekilde aynı büyük ailenin bir parçası. Bazı bölümler ayrı ayrı bu ailelere odaklanırken bazılarında ise tüm kadro tek bir yerde toplanıyor. Ayrıca sahte belgesel formatında çekildiğini de söylemeliyim. Yani oyuncular zaman zaman kameranın karşısına geçip konuşuyorlar ve bu da diziye bambaşka bir hava katıyor.

Oyunculuk açısından ise oldukça başarılı bir kadroya sahip diyebilirim. Kadrodakilerin çoğu buradaki rolleri ile bolca ödül ve adaylık elde ettiler. Ayrıca Elizabeth Banks ve Edward Norton gibi ünlü oyuncuları da konuk olarak dizide görebilirsiniz. Son olarak bu yazıyı yazdığım sırada dizinin 8. sezonunu tamamladığını ve en az 2 sezon daha devam edeceğini de söylemeliyim.

modernfamily_header_nocountdown_03

Kısacısı her bölüm sizi sesli güldürmeyi başaran harika bir aile komedisi. Ben diziye 8,5-9 arası bir puan veriyorum. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: