LEGENDS OF TOMORROW

2166 yılında Vandal Savage adında bir tiran tüm dünyayı hakimiyeti altına alır. Bu geleceği değiştirmek isteyen zaman lordu Rip Hunter , 2016 yılına gelerek onu yenebilecek bir ekip toplamaya karar verir. Arrow ve Flash‘dan aşina olduğumuz yan karakterleri bir araya toplayan Hunter , ekibi ile birlikte geleceği korumak için efsanevi bir maceraya çıkar.

Yukarıda da bahsettiğim gibi Arrow ve Flash dizilerindeki yan karakterleri bir araya toplayıp altlarına da zamanda yolculuk edebilen bir gemi vermişler. En kısa hali ile dizi bu temel üzerine kurulmuş. Çok kaliteli bir yapım olduğunu söyleyemem , Arrow gibi ciddi de değil.  Fakat Flash’dan bile daha eğlenceli ve komik olduğuna emin olabilirsiniz. Zaten diziyi izleten de bu mizah anlayışı ve sempatik karakterleri. 

Ayrıca Star Wars başta olmak üzere popüler kültüre yaptıkları göndermeler (samuray Japonya’sına gittiğinde ustasının Yoda olduğunu söylemesi gibi) ve içerdiği tarihi kişilikler gerçekten harika. Oyunculuk açısından da sıkıntısı yok zaten karakterleri tanıdığınız için hemen diziye ısınıyorsunuz.

Kısacası Arrow ve Flash ile aynı evrende geçen ve zaman zaman yolları kesişen eğlenceli bir macera diyebilirim (izleme sırası için link aşağıda). O dizileri izliyorsanız bunu da aralarına mutlaka ekleyin. Diziye puanım 7,5. Fakat bu yükselebilir çünkü ikinci sezon daha iyi başladı ve kesişim bölümleri de bayağı iyi.

Legends_of_Tomorrow_logo

DC Dizileri İzleme Rehberi ⇒⇒ 

1 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: