THE LEGO MOVIE

Lego evreninde sıradan bir inşaat işçisi olan Emmet son derece monoton bir hayat sürmektedir. Fakat bir gün , dünyayı kurtarması gereken seçilmiş kişi olduğunu öğrenir ve kendisini epik bir maceranın içinde bulur. MasterBuilder olarak adlandırılan Emmet , yanına Batman gibi ünlü karakterleri de toplayarak Lego evrenini tehdit eden kötülüğe karşı koymaya çalışacaktır.

Uyarı! Bu film içinizde Lego alma isteği uyandırabilir. Lego kullanılarak yaratıcılığın zirvesine çıkan filmi izledikten sonra oyuncakçıya koşmak isteyeceksiniz. Animasyon teknolojisi ile stop-motion yönteminin birleşiminden ortaya çıktığı içinde çok gerçekçi bir görüntü sunuyor. Başta çocuklar için yapılmış gibi dursa da özellikle mizahi yönü yetişkinlere hitap ediyor.

Şahsen izlerken çok eğlendiğimi itiraf ediyorum. Bunun en büyük sebebi de Batman karakteri. Biraz saçma gelecek ama tüm Batman filmlerini izlemiş biri olarak en sevdiğim galiba Lego Batman. Onun için ayrıca bir film yapılacağı da doğrulandı. Konudan fazla uzaklaşmadan Lego filminin dublajını da çok tanınmış oyuncuların yaptığını söyledikten sonra puanımı veriyorum. 8

*Bu da filmdeki şarkı Everything is Awesome

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: