THE MAN FROM EARTH

John Oldman , hiç bir sebep yokken çalıştığı üniversiteden ayrılıp taşınma kararı alır. Bu duruma anlam veremeyen arkadaşları ona veda etmek için evine gelirler. Arkadaşlarının ısrarına dayanamayan John sırrını açıklar. O yaklaşık 14 bin yıldır yaşayan ve hiç yaşlanmayan bir adamdır. Yaşlanmadığı fark edilmesin diye de her 10 yılda bir taşınmaktadır. Başta bunun şaka olduğuna inanan arkadaşları sohbet ilerledikçe kendilerini sorgulamaya başlayacaklar. Acaba John doğruyu mu söylüyor?

Bu tek mekanda geçen bilim kurgu filmi , benim bayin yakanlar kategorime dahildir. Sadece bir sohbetten oluşan film tek mekanda geçmesine hatta efekt içermemesine rağmen harika bir bilim kurgu filmi. Konusu çok yaratıcı ve işlenişi o kadar başarılı ki izlerken sizde o odadaymış gibi hissediyorsunuz.Ayrıca tarihi olaylara da bakışınızı değiştirebilir. Baştan sona sizi içine çeken bu film yüksek bir zeka ürünü ve ben bu filmden fazla puan kıramıyorum. 9 puan.  

  1. Uzak tarihe dayanan bir çok bilgiyi, sorgusuz kabul edilmiş bir çok değeri ve tabuyu dibinden baltalayan cesur bir yapım. dolayısıyla, izlemek ve üzerine düşünmek için de açık fikirli, cesur bir insan olmak gerek. umarım zamanla hak ettiği değeri görür. kesinlikle kıymetli.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: